Po roce a kousek

4. března 2015 v 19:03 | dont-wanna-see-your-face |  Deníček
Ahojky.

Před rokem v lednu jsem si založila tento blog, protože jsem chtěla jít za svým lepším já, chtěla jsem se změnit. To se bohužel doposud nepovedlo. Cca od dubna jsem měla postupně horší a horší náladu a naplno se projevil můj problém s jídlem. Vše jsem si uvědomila až o trochu později...

V létě 2014 jsem byla nemocná. Zánět močáku, ledvin, hrtanu, hltanu, průdušek, zduřelé uzliny, bolest v krku, bolest hlavy, záchvaty přejídání a dny, kdy jsem vůbec nejedla. Přes léto jsem jen ležela, byla jsem jako tělo bez duše. Už se mi absolutně nechtělo žít, každým okamžikem jsem chtěla zemřít. Ztloustla jsem 20 kg. Po létě jsem se rozešla se svým přítelem. Svůj stav jsem nedávala, nerozuměla jsem ani sobě, ale ani jemu.. Nechtělo se mi už o nic snažit a teď vím, že mi bez něj je lépe.

Začla jsem to vůbec řešit, nebo ne?

ZAČLA!

V říjnu jsem měla laborky, kde jsme brali analýzu DNA a takové blbůstky. O polední pauze na oběd jsem se vytratila k obvodní doktorce a se vším se svěřila. Ihned jsem naklusala do RIAPS centra, kde mi hned pomohli. Zanedlouho poté mne v mžiku přijmul jeden psychiatr. Konečně jsem se měla komu svěřit, i když to šlo pomalu. Dokázal mne pochopit, vysvětlil mi, co zažívám a jak z toho ve, i když to nebude lehké. Malá úleva.

Proč jsem tam naklusala? Bylo to prosté, nemohla jsem se učit.. Jen kvůli tomu, že jsem se nemohla učit, tak jsem vyhledala pomoc. Mám ráda svou školu, svůj vysněný obor a chci to dokončit. Tento půlrok mám dodělat státnice.

Léčba na mne nezabírá zrovna nejlíp. Těžká deprese a porucha příjmu potravy. Půjdu si poležet do VFN a doufat, že se dám do pořádku. Že mi pomůžou. Jen si musím oběhat krevní testy a gastroenterologii.


Tož mějte se hezky. A ať se vám v životě děje cokoliv, bojujte!

dontwannaseeyourface

Písnička na dnešní den:
Charlie Winston - In Your Hands

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama